اهم مسابقات ورزشی هفته تربیت بدنی

اخبار ورزشی
Typography

تساوی پیام وحدت کاشمر در لیگ دسته دو کشور
تیم فوتبال پیام وحدت کاشمر در چارچوب رقابت های لیگ دسته دوم کشور مقابل تیم حریف اردبیلی به تساوی رضایت داد. این دیدار که در هفته دوم رقابت های لیگ دسته دوم کشور و در استادیوم آزادی کاشمر برگزار شد تیم پیام وحدت کاشمر با نتیجه دو بر دو مقابل تیم خلخال دشت خلخال متوقف شد. تیم پیام وحدت کاشمر در نخستین بازی خانگی خود که با استقبال خوب علاقمندان و طرفدارانش، نیمه اول را با تک گل میلاد اللهیاری با برتری به رختکن رفت و در نیمه دوم حملات تیم خلخال نتیجه داد و مهدی عبداللهی بازی را به تساوی کشاند. در دقیقه ۷۷ محمد علی صنعتی گل دوم تیم کاشمر را به ثمر رساند. اما این برتری زیاد طول نکشید که محمد رضا حسنی فرد بازیکن خلخال دشت گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا سهم هر یک از تیم ها از این بازی یک امتیاز باشد. تیم پیام وحدت کاشمر با سه امتیاز هفته اول در مقابل صنعت ساری در حال حاضر از مجموع دو بازی خود دارای ۴ امتیاز است.

 


تأخیر ۴۵ دقیقه ای و باران کارت زرد و قرمز در بازی کاشمر و تایباد
هفته سوم مسابقات لیگ دسته دو استان با تأخیر ۴۵ دقیقه ای بازی کاشمر و تایباد آغاز و با باران کارت زرد و قرمز داور پایان یافت. رقابت های لیگ دسته دوم استان با رویایی تیم های تایباد و کاشمر در استادیوم آزادی کاشمر در حالی پی گیری شد که به دلیل یکرنگ بودن لباس دوتیم با۴۵ دقیقه تأخیربرگزارشد.  این دیدار که در هفته سوم و با استقبال پرشور تماشاچیان و علاقمندان به فوتبال برگزار شد تیم فوتبال تایباد با گل های دقایق ۱۰ و ۵۵ در مقابل تنها گل دقیقه ۷۱ تیم پیام دهیاری عارف آباد کاشمر موفق شدند بازی را با نتیجه دو بر یک به نفع خود به پایان ببرند. داور گنابادی این مسابقه نیز با نشان دادن ۵ کارت زرد و ۲ کارت قرمز و اخراج دوبازیکن از هر تیم باران کارت زرد و قرمز به راه انداخت. تیم پیام دهیاری عارف آباد هم اکنون از مجموع سه بازی انجام شده دارای ۶امتیاز است.

 

تساوی فوتبالیست های کاشمری در لیگ یک استان

تیم فوتبال شهرداری کاشمر در برابر تیم استقلال نیشابور به تساوی یک بر یک رضایت داد. این دیدار که عصر جمعه و در هفته پنجم لیگ دسته یک خراسان رضوی و در استادیوم آزادی کاشمر برگزار شد، با گل اسماعیل دشتی در دقیقه 18 برای تیم نیشابوری و گل جواد میدانی در دقیقه 52 برای تیم کاشمر پایان یافت. داور گنابادی نیز در این بازی 6 بازیکن نیشابوری و 2 بازیکن کاشمری را با کارت زرد جریمه کرد. تیم شهرداری کاشمر هم اکنون از مجموع 5 بازی خود تنها دارای 4 امتیاز است.

 

شکست فوتسالیست های کاشمری در لیگ برتر استان

تیم فوتسال ال جی کاشمر که عصر جمعه و در سالن ورزشی 9 دی میزبان تیم امیر سنگان خواف بود، بازی را با نتیجه 2 بر یک واگذار کرد تا روند ناکامی هایش در هفته هفتم لیگ برتر فوتسال خراسان رضوی ادامه یابد. تیم ال جی کاشمر نیز در حال حاضر با کسب 7 امتیاز از مجموع هفت بازی انجام شده در رده ششم گروه هفت تیمی خود قرار دارد.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

بار گذاری نظرات قدیمی تر
در خبر نامه وب سایت ما عضو شوید تا از تازه ترین خبرها و مطالب در ایمیل خود باخبر شوید.